Новини України. 6 березня. Регіонал Вадим Колесниченко вважає неприйнятним відкритий лист міністрів закордонних справ п’яти країн Євросоюзу.

Колісніченко каже, що на Україну тиснуть

“Високопоставлені дипломати країн Євросоюзу намагаються диктувати Україні своє бачення української внутрішньої політики”, заявив народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко, передає ЛігаБізнесІнформ.

Євросоюз намагається диктувати… Взагалі вже вийшли за рамки. Ці висловлювання окремих дипломатів – вони взагалі порушують міжнародне право. Нас намагаються принижувати”, – сказав Колесніченко в ефірі Першого національного, коментуючи відкритий лист міністрів закордонних справ п’яти країн ЄС.

При цьому, за словами регіонала, президент Віктор Янукович відстоює інтереси України, як у переговорах з ЄС, так і з РФ.

“Президент Янукович продемонстрував можливість відстоювати інтереси України незалежно від того, хто б на нас не тиснув, – чи то Європа, то Росія”, – зазначив політик.

Нагадаємо, в неділю було опубліковано відкритий лист міністрів закордонних справ Швеції, Великобританії, Чехії, Польщі та Німеччини. Вони закликають Україну, зокрема, гарантувати право опозиції в повному обсязі взяти участь в жовтневих виборах до Верховної Ради, які називають лакмусовим папірцем для демократії в Україні. Європейські дипломати вважають, що саме Україна зараз загальмувала процес схвалення Угоди про асоціацію з ЄС.