Новини України. 4 березня. Захисник екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, народний депутат України Сергій Власенко не виключив, що Європейський суд з прав людини розглядатиме скаргу екс-прем’єра у відкритому режимі.

Питання Тимошенко для Європи пріоритетне

«У нас є певна ймовірність, – на мою думку, висока, – розгляду цього питання у відкритому режимі. Це не означає, що це буде так, але мені здається, може бути так», – сказав адвокат.

Власенко зазначив, що Європейський суд надав скарзі Тимошенко статус пріоритетної. За словами адвоката, суд встановив 23 березня кінцевою датою комунікації з владою України.

«Ми очікуємо 23 березня, моменту, коли закінчиться комунікація. У нас встановлена кінцева дата, до цього моменту у нас нічого не може відбуватися. Вони отримають відповіді уряду на ті питання, які Європейський суд поставив, після цього ми будемо мати право доповнити нашу скаргу, після цього уряд буде мати можливість повторного реагування, після цього справу буде призначено до розгляду. 23 березня – це закінчення комунікації з урядом, а після цього все буде залежати від багатьох факторів», – сказав Власенко.

При цьому він висловив переконання, що Європейський суд з прав людини швидко розгляне скаргу Тимошенко. Інтереси Тимошенко в Європейському суді з прав людини будуть представляти адвокати Валентина Теличенко і Сергій Власенко. У скарзі, поданій адвокатами 10 серпня, вказується про політично мотивованій переслідуванні екс-прем’єра. Адвокати відзначають, що рішення про взяття Тимошенко під варту було незаконним, а досудове і судове слідство проходили з порушенням норм Європейської конвенції з прав людини, зокрема, статті 3 (заборона на принизливе поводження або покарання), статті 5 (право на свободу та особисту недоторканність) і статті 18 (обмеження у застосуванні обмежень щодо прав).

Джерело Цензор.НЕТ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.