Новини України. 19 березня. Влада зобов’язана виконати припис Європейського суду з прав людини щодо забезпечення належного лікування Юлії Тимошенко у стаціонарі.

Європейський суд підтвердив загрозу життю Тимошенко - Власенко

Про це заявив керівник групи захисту екс-прем’єра Сергій Власенко, інформує прес-служба БЮТ.

“Янукович, як гарант дотримання Конституції, зобов’язаний взяти цю ситуацію під особистий контроль і надати вказівку про належне лікування Тимошенко в умовах, яких вимагають німецькі лікарі – “спеціалізованого стаціонарного медичного закладу”. Я хочу нагадати, що виконання рішень Європейського суду з прав людини є юридичними обов’язком держави Україна“, – заявив Власенко.

“Я вважаю політичними інсинуаціями заяви високопосадовців про те, що вони будуть продовжувати лікування Тимошенко у Качанівській колонії. Це не є виконання припису Європейського суду“, – наголосив захисник екс-прем’єра.

Власенко зазначив, що розуміє “бажання Януковича виконувати лише рішення Кірєєва у питанні Тимошенко, проте, є обов’язки держави і виконувати їх необхідно у такий спосіб, як це передбачено у рішенні Європейського суду, а не говорити, що у Качанівську колонію завезли кілька тапчанів і ширми”.

“Якщо в підвал завести навіть найкраще медичне обладнання, таке приміщення не стане стаціонаром, придатним для цього медичної клініки”, – сказав Власенко.

Він також повідомив, що подібні рішення Європейський суд виносить лише тоді, коли є реальна загроза життю людини.

“Виносячи цей припис, Європейський суд підтвердив, що є загроза життю Тимошенко, а судячи із висновків німецьких лікарів, ця загроза виникла через те, що півроку не надавали належну медичну допомогу”, – сказав захисник Юлії Тимошенко.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.