Новини України. 9 березня. В Адміністрації президента не виключають, що Європейський суд може винести позитивні рішення на користь Тимошенко і Луценка.

Європейський суд може винести позитивні рішення на користь Тимошенко і Луценка

У Європейського суду з прав людини є підстави для винесення рішення на користь екс-прем’єра Юлії Тимошенко і екс-глави МВС України Юрія Луценка. Про це заявила радник президента, керівник Головного управління з питань конституційно-правової модернізації Марина Ставнійчук.

«Очевидно, що можуть бути підстави для винесення Європейським судом з прав людини рішення на користь заявників до Європейського суду, і Тимошенко, і Луценка», — зазначила радник президента.

«Мені здається, що проблеми кожного цього судового процесу, пов’язані і з Тимошенко, і з Луценком виходять на системні проблеми реалізації правосуддя. Але я хочу сказати, що реально ці проблеми не виникли сьогодні», — зазначила вона.

Раніше Європейський суд з прав людини вже призначив публічні слухання у справі «Луценко проти України» на 17 квітня. У відкритому режимі суд досліджує законність затримання та арешту заявника, а також використання системи правосуддя проти Луценка «з метою усунення його від політичного життя в Україні».

За матеріалами ZN.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.