Новини економіки. 20 березня. Єврокомісії засуджує рішення Росії про заборону імпорту рогатої худоби та свиней через поширення в країнах ЄС вірусу Шмалленберг.

Росія не хоче європейського м'яса

Про це повідомляє Газета.Ru, посилаючись на Deutsche Welle.

«На основі наявних наукових даних та міжнародних стандартів, в тому числі і норм СОТ, Єврокомісія вважає, що заборона Москвою імпорту тварин з ЄС стане невідповідною і невиправданою мірою», – повідомили в прес-службі генерального директорату Єврокомісії з охорони здоров’я і захисту споживачів (DGSANCO ).

Європейські вчені вважають вірус Шмалленберг безпечним для людини. Тому всередині Євросоюзу не були введені якісь обмеження на торгівлю м’ясом або транспортування худоби.

Вірус Шмалленберг, вперше ідентифікований в однойменному німецькому містечку восени 2011 року, вражає велику рогату худобу, овець і кіз. Вірус переноситься комахами. За даними міністерства сільського господарства та захисту прав споживачів Німеччини, у дорослих особин симптоми захворювання проявляються мляво і слабо виражені. Проте у телят і ягнят даний вірус може викликати вади розвитку і потворності.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.