Новини політики. 18 березня. Якщо вибори будуть сфальсифіковані, Україна може забути навіть дивитись в сторону Європи.

Ці вибори - питання майбутньої перспективи України

Парламентські вибори в Україні, які мають відбутися восени поточного року, будуть “останнім тестом” для країни, заявили представники ОБСЄ, Ради Європи та акредитовані в Україні європейські дипломати.

За словами голови Комітету виборців України (КВУ) Олександра Черненка, якщо майбутні парламентські вибори не будуть чесними і демократичними, Україна може очікувати “як введення якихось санкцій міжнародного характеру, так і просто забуття в світі”.

“Вони дуже просто, дуже спокійно кажуть: ну, ви розумієте, після всього того, що відбувається, вибори – це останній тест для України. Одні кажуть: аж до введення санкцій, інші говорять так: ні, жодних санкцій не буде, ми просто забудемо про Україну, що така існує. Живіть собі, як хочете”, – сказав він.

Тому, на переконання голови КВУ, “ці вибори, їх чесність, демократичність – питання не тільки виграшу чи програшу того чи іншого кандидата від тієї чи іншої політичної сили, тут питання майбутньої перспективи України, питання, власне, куди Україна далі піде”.

Нагадаємо, у суботу, 17 березня, на ХІІІ з’їзді Партії регіонів президент Віктор Янукович заявив, що вимагає проведення парламентських виборів відповідно до демократичних стандартів.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.