Новини світу. 14 березня. Міністерство освіти Єгипту розіслало циркуляр у всі школи країни, в якому зобов’язало директорів середніх навчальних закладів уважно стежити за зовнішнім виглядом вчителів.

Вчителі повинні подавати хороший приклад учням

“Вчителі повинні подавати хороший приклад учням, в тому числі своїм зовнішнім виглядом”, – говориться в публікації.

У цьому зв’язку, вчителям забороняється приходити на роботу у вузьких джинсах, носити золоті або срібні ланцюжки, вживати жувальну гумку. Чоловікам категорично забороняється носити браслети. При цьому всі вчителі повинні уникати “незвичних зачісок”, щоб “гідно виглядати” в очах учнів.

У той же час, старшокласницям дозволили приходити на іспити в нікабі – жіночій хустці, яка повністю приховує обличчя і залишає тільки розріз для очей. Раніше це було категорично заборонено.

Невідомо, чи пов’язані нововведення з перемогою ісламістських партій на виборах до парламенту Єгипту на початку поточного року. Так, в Народних зборах (нижній палаті парламенту) ісламісти завоювали більше 70% депутатських мандатів.

Профільний комітет з освіти очолив представник салафітской партії “Ан-Нур”, яка відображає погляди найбільш консервативно налаштованих мусульман Єгипту.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.