Новини України. 29 березня. Олександр Турчинов і Арсеній Яценюк планують спровокувати Олега Тягнибока на те, щоб “Свобода” вийшла з Комітету опору диктатурі і таким чином самостійно прийняла участь в майбутніх парламентських виборах.

Олег Тягнибок
Тягнибока хочуть "попхати" з КОДу

Про це пише Revizor.ua з посиланням на джерело в “Батьківщин”.

Однак, за їх задумом, це не повинно відбутися раніше осені.

За його словами, Турчинов і Яценюк побоюються, щоб інформація про їхні плани щодо “Свободи” не потрапила завчасно в ЗМІ, що могло б сприяти розколу “КОД”.

“Близькі до Турчинова люди, вважають, що у тягнибоківців немає шансів потрапити в єдиний список опозиції, так як радикальна ідеологія “Свободи” неприйнятна для більшої частини виборців “Батьківщини” і “Фронту змін”, – розповів джерело.

Представники “Батьківщини” вважають, що Турчинов і Яценюк свідомо віддали Тягнибоку більшість мажоритарних округів саме на Західній Україні. Однак думають, що ці домовленості вже до осені втратять свою силу.

“Зараз Турчинов і Яценюк ведуть політичну гру, переслідують дві мети: нейтралізувати Тягнибока у Центральній Україні. Там повинні бути затверджені єдині кандидати “КОД” від “Батьківщини” і “Фронту змін”. Друга мета – збереження на нинішньому етапі єдності опозиції”, – повідомило джерело в “Батьківщині”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.