Новини політики. 5 березня. Президенту Віктору Януковичу слід підготуватися до жорсткого стилю президента Росії Володимира Путіна.

Для Януковича і для України вцілому прийдуть важкі часи

Так, вважає директор Центру прикладних політичних досліджень “Пента” Володимир Фесенко, повідомляє Цензор.НЕТ.

Януковичу зараз доведеться зустрічатися не з Медведєвим, з яким у нього склалися непогані відносини, а з Путіним. І треба готуватися до жорсткого стилю Путіна, до стилю постійного пресингу. І треба також готуватися до того, що Путін, швидше за все, буде все-таки реалізовувати ту мету, яку він задекларував. Це Євразійський союз”,-заявив експерт.

“Це буде головним геополітичним викликом для України в найближчу перспективу. Якщо тільки Путіна не будуть відволікати внутрішньоросійські проблеми”, – сказав він на прес-конференції в Києві.

Коментуючи сльози Путіна на мітингу, політолог висловив припущення, що таким чином позначилася емоційна напруженість під час виборів, оскільки, по суті, це були перші за 12 років конкурентні вибори.

“На цих виборах Путін конкурував не з Зюгановим, не з Жириновським, не з Прохоровим. Він конкурував з Болотною площею, з новою російською опозицією, яка не мала свого кандидата на цих виборах”, – підкреслив політолог.

На думку Фесенка, головною проблемою президента Путіна стане подолання політичного розколу, “що робити з так званими розсердженими городянами”.

У зв’язку з цим політолог вважає, що російський президент буде змушений відновити свій політичний режим.

У той же час, він висловив думку, що найближчим часом Росії не загрожує зміна влади в результаті дій опозиції.

“Нова російська опозиція – це меншість. Більшість у Росії – за Путіна. Це головна проблема російської опозиції. Це означає, що в найближчій перспективі демократичним шляхом нинішня російська опозиція змінити владу в Росії не може”, – підсумував він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.