Новини політики. 15 березня. Вищий адміністративний суд України не може зобов’язати президента Віктора Януковича звільнити свого радника Ганну Герман.

Герман горда тим, що будь-який громадянин може подати в суд на керівників держави

Про це заявила перший заступник міністра юстиції України Інна Ємельянова.

«Я думаю, хоча суд і прийняв цю справу до розгляду, судову перспективу вона навряд чи має. Він (Оленцевич) вимагає, щоб суд ухвалив рішення зобов’язуючого характеру. Але на сьогоднішній день це право президента визначати як склад адміністрації, так і склад його радників і помічників», – сказала Ємельянова.

На її думку, подібні вимоги є «повним нонсенсом». «А завтра подасть в суд і скаже народний депутат, припустимо, Іванов, на його думку, дискредитує звання представника вищого законодавчого органу держави і треба достроково припинити його повноваження. Так можна довести ситуацію до абсурду», – вважає перший заступник міністра юстиції.

Нагадаємо, сьогодні суд повинен розглянути позов донецького адвоката Володимира Оленцевича з вимогою зобов’язати президента Віктора Януковича звільнити з посади свого радника Ганну Герман.

Сама Герман напередодні заявила, що виконає будь-яке рішення суду і горда за ситуацію, коли будь-який громадянин може подати в суд на керівників держави і суд такий позов розглядає.

Оленцевич раніше прославився тим, що оскаржив у суді укази президента Віктора Ющенка про присвоєння звання Героїв України Степану Бандері і Роману Шухевичу.

За матеріалами Фокус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.