Новини політики. 30 березня. Президент України Віктор Янукович сьогодні знову провів кілька кадрових перестановок у владі.

Віктор Янукович
Янукович позвільняв чиновників

Тексти Указів глави держави опубліковані на його офіційному сайті.

Зокрема, Янукович звільнив Юрія Марчука з посади заступника голови Державної інспекції сільського господарства України. Ще одним Указом Президент призначив Марчука на посаду першого заступника голови цього відомства.

Крім цього, Янукович звільнив Сергія Конопляника з посади першого заступника начальника Головного управління – командувача внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України і наказав зарахувати його в розпорядження начальника Головного управління – командувача внутрішніх військ МВС.

Президент також підписав Указ про звільнення Станіслава Шуляка з посади першого заступника начальника Управління державної охорони України. Наступним Указом Янукович призначив його першим заступником начальника Головного управління – командувача внутрішніх військ МВС.

Глава держави також звільнив Вадима Копилова з посади першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі.

Крім того, Президент прийняв рішення про звільнення Олександра Калініна з посади члена Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України – директора департаменту реєстрації, ліцензування та дозвільних процедур.

Ще одним чиновником, який був звільнений сьогодні, стала Вікторія Жесан, яка звільнена з посади члена Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України – директора інспекційного департаменту.

За матеріалами ГолосUA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.