Новини політики. 17 березня. Президент України Віктор Янукович своїм указом від 16 березня створив Комітет з реформування та розвитку Збройних сил України та оборонно-промислового комплексу.

Андрій Клюєв
Янукович додав Клюєву роботи

Виконавчим секретарем комітету призначений секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Клюєв.

Іншим своїм указом президент передав Національний антикорупційний комітет у відання Ради національної безпеки і оборони України. Виконавчим секретарем комітету призначено Клюєва.

Крім того, Янукович поклав на Клюєва обов’язки з координації діяльності допоміжних органів, утворених президентом України для забезпечення безпеки та правопорядку під час підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

«Ці рішення спрямовані на посилення їх ролі в досягненні цілей поставлених перед нами президентом України і головою РНБО Віктором Януковичем», – сказав Клюєв на брифінгу в п’ятницю, 16 березня.

Він повідомив також, що найближчим часом очікується вихід ще декількох рішень президента України щодо посилення ролі РНБО.

«Ми підготували план засідань РНБО. Найближчим часом він буде розглянутий і затверджений президентом України Віктором Януковичем », – повідомив Клюєв.

Джерело Зеркало недели 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.