Новини економіки. 22 березня. У Держбюджеті на 2012 рік передбачені кошти на підвищення заробітної плати працівникам медичної галузі.

Лікарям платитимуть більше

Про це заявив Президент України Віктор Янукович у своєму виступі перед колективом Запорізької обласної дитячої клінічної лікарні, передала прес-служба глави держави.

Президент зазначив, що, зокрема, середня заробітна плата лікаря-хірурга вищої категорії у стаціонарі збільшиться на 861 гривню, тобто на 31%. Він також зазначив, що розмір окладу збільшиться і для медичних працівників інших спеціальностей. За словами Президента, динаміка щодо збільшення заробітних плат медикам збережеться також і в наступні роки.

«З року в рік ми будемо підвищувати заробітну плату працівникам медичної галузі та освіти. Це наш борг і обов’язок», – сказав Янукович.

Серед першочергових питань медичної реформи Віктор Янукович також назвав поліпшення соціальних умов для працівників галузі, підвищення престижності їх професії.

Президент підкреслив: модернізація системи охорони здоров’я є одним з пріоритетів державної політики. «Один із пріоритетів чинної влади – реформа медицини», – сказав він.

За матеріалами ГолосUA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.