Новини України. 21 березня. У Харківській області мешканцям обіцяють припинити виплачувати пенсії, якщо вони не проголосують за представника Партії регіонів.

пенсія
Мешканців Харківщини залякують не виплатою пенсій

Про це у своєму блозі пише лідер “Громадянської позиції” Анатолій Гриценко.

Під час зустрічі з керівниками обласних осередків опозиційних партій у Харкові Гриценкові розповіли історію, як провладна партія перемагає на виборах.

“Крупне селище, 7000 людей, проходять вибори (перевибори) селищного голови. З результатом понад 70% перемагає кандидат від Партії Регіонів, у якого на фоні більш яскравого і шанованого селянами кандидата від опозиції, здавалося, немає жодних шансів. Ще за два дні до голосування здавалося…”, – пише Гриценко.

Як це відбувається він пояснює далі:

“Мешканцям селища затримують виплату пенсій, на два місяці. Причини невідомі. Люди нервують. За два дні до голосування пенсію привозять і розносять, одразу за два місяці. Листоноша передає пенсіонерам “месидж”: в районі від когось нібито чули таке – якщо не оберемо селищним головою регіонала, то пенсій нам більше не даватимуть. І все! Більше 70% набирає кандидат від влади, який і агітації як такої не вів…”, – розповідає Анатолій Гриценко.

За його словами, такий метод не є витратним для “регіоналів”, обходиться без крадіжок з бюджету, є прозорим і не вимагає фальшування під час підрахунку голосів.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.