Новини медицини. 19 березня. Синдром менеджера, або відчуття хронічної втоми, все частіше і частіше вражає молодих людей, особливо жінок, що займають високі посади.

Психологи допоможуть уникнути втоми

Щоденні емоційні стреси, психічні навантаження, все це викликає втому. Цей синдром стосується і молодих мам, які трудяться цілодобово. Синдромом може захворіти будь-хто, хто схильний до постійних навантажень на організм.

Серед найбільш популярних причин хронічної втоми можна відзначити постійний пресинг з боку начальства, страхи, пов’язані з безробіттям, безгрошів’ям, звільненням. Великий вплив на психічне здоров’я мають кредити. Більш того, цивілізація, в якій ми живемо, знаходиться далеко від природи, і часто у нас просто немає часу повноцінно відпочити, а через це з часом значно знижується наша працездатність. Все це сильно впливає на нас.

Якщо ви не можете вирішити проблеми відразу, то вони накопичуються. Психологи радять, перш за все, ставити перед собою тільки посильні завдання і цілі, ті, які ви легко подолаєте. Якщо не встигаєте зробити щось для себе, то краще відмовте у допомозі знайомим, так як допомога займає досить багато часу. Пам’ятайте, що ви і ваше життя повинні стояти на першому місці, а потім уже життя і проблеми інших людей, відзначають фахівці “НоуХауМед”.

Професійні психологи рекомендують частіше відпочивати, для цього можна ділити відпустку на 2-3 частини, а решту часу не варто забувати про активний відпочинок і заняття спортом. Міцна імунна система і здоров’я допоможуть вам легше переносити конфлікти, які, до речі, ніколи не варто приймати занадто близько до серця.

Якщо ви відчуваєте, що не можете самі впоратися з психічним навантаженням, то сміливо звертайтеся до послуг практичного психолога. Він поговорить з вами, дасть деякі корисні поради та проведе з вами сеанси, які допоможуть вам самостійно справлятися з проблемами.

Психологи вдаються до психокорекції, яка спрямована на поліпшення та корекцію психіки людини, а також на формування у людини лідерських якостей, і психологічних якостей, потрібних у соціалізації та адаптації. Сьогодні існує кілька методик, які допомагають людині не втратити себе в цьому шаленому світі. Однією з таких методик є одітинг. Ця методика дозволяє людині жити з собою в рівновазі, вчить її справлятися з життєвими труднощами, почуттям провини, боргу, розчарування, вчить людину вирішувати конфлікти і в цілому управляти своїм життям і покращувати його.

За матеріалами Медичний центр “НоуХауМед”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.