Новини здоров’я. 28 березня. Як закінчити перше побачення так, щоб людина, яка вам сподобалася, ще більше зацікавилася вами і запропонувала зустрітися ще раз?

Те, як ви закінчите своє побачення, може вплинути на подальші відносини

Експерти пропонують низку порад тим, хто відчуває себе невпевнено, коли романтичне побачення добігає кінця.

Правильно закінчивши своє побачення, ви можете справити на потенційного партнера позитивне враження, яке вирішить хід ваших подальших відносин. Якщо партнер вам дійсно подобається, і ви хочете продовжувати зустрічі, спробуйте зрозуміти, чого хоче ця людина, і дійте відповідно, не втрачаючи при цьому гідності.

Якщо вам здається, що ви більше не зустрінетеся, не переходьте на занадто інтимне спілкування на першому побаченні. Не варто «запалювати» в людині емоції, якщо ваші відносини не продовжаться. Будьте чесні зі своїм партнером.

Завжди намагайтеся закінчити побачення на розслабленій і веселій ноті. Занадто серйозний вид спантеличить партнера і зробить ваше розставання некомфортним. Якщо вам було добре разом, скажіть про це своєму партнеру. Якщо побачення проходить не так, як вам хотілося б, постарайтеся втекти раніше, не поранивши нічиї почуття, і не вдаючись при цьому до брехні.

Звертайте увагу на «мову тіла» вашого партнера. Якщо він чи вона налаштовані до вас позитивно, поцілунок в губи або в щоку буде до речі, однак він повинен бути ніжним і коротким. Обійми покажуть, що ви готові зустрітися знову.

Чоловікам слід платити за рахунком в кафе чи ресторані, а також подбати про те, щоб дівчина дісталася додому в безпеці. Якщо дівчина не готова дозволити вам підвезти її, організуйте для неї таксі.

У випадку, якщо ви не відчули один до одного відповідних почуттів, рукостискання на прощання стане красномовним сигналом.

Пам’ятайте, те, як ви закінчите своє побачення, може вплинути на ваші подальші відносини.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.