Новини України. 15 березня. Захисник Сергій Власенко спростував сьогоднішню заяву Державної пенітенціарної служби про те, що Юлія Тимошенко начебто наполягає на лікування за кордоном. Лідеру БЮТ вже три тижні не дають знеболювального.

Власенко: навіть якщо мавпі дати мікроскоп, вона дослідником не стане

Про це він заявив на брифінгу біля Качанівської колонії, інформує прес-служба БЮТ.

Сергій Власенко назвав це повідомлення неправдивим, зазначивши, що Юлія Тимошенко хоче лише, аби рекомендації німецьких лікарів, які її оглядали, були виконані.

Захисник нагадав, що іноземні медики наголосили, що “стан лідера української опозиції дійсно серйозний, потребує негайного лікування, яке неможливо забезпечити в умовах колонії, адже Юлія Тимошенко потребує достатньо довготривалого лікування в спеціалізованому медичному закладі”.

“Навіть якщо мавпі дати в руки мікроскоп, вона дослідником від цього не стане, тому лікарі пенітенціарної служби і чиновники МОЗу ніколи не зможуть стати дослідниками”, – наголосив захисник.

Сергій Власенко також закликав Генерального прокурора України Віктора Пшонку виконати свою публічну обіцянку і забезпечити лікування Юлії Тимошенко, як це було запропоновано німецькими медиками.

“Пане Генеральний прокуроре, будь ласка, забезпечте, виконайте ваше слово. Ви, принаймні, з Донецька і вважаєте себе пацаном, але пацан повинен відповідати за свої слова”, – сказав захисник.

«До речі, Юлія Володимирівна просила передати, якщо пан Янукович вважає, що тут так добре лікуватися і проживати – ласкаво просимо в тюрму за вкрадене Межигір’я, за вкрадені платформи разом з панами Бойком, Хорошковським та іншими», – додав Сергій Власенко.

Він також зазначив, що Юлія Тимошенко вже протягом трьох тижнів не отримує ніякого лікування, в тому числі знеболювальні, незважаючи на численні прохання.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.