Новини України. 20 березня. Парламентські тимчасові слідчі комісії перетворились на механізм влади по знищенню політичних опонентів.

Сергій Пашинський

Про це сьогодні на брифінгу заявив член фракції “БЮТ-Батьківщина” Сергій Пашинський.

Він назвав сьогоднішній звіт комісії “регіоналки” Богословської “сорока сторінками цинічної брехні, де немає жодного слова правди, а є тільки інсинуації і перекручування”.

За словами Пашинського, у всьому світі парламентські слідчі комісії – це інструмент, за допомогою якого опозиція контролює владу, “а у нас ТСК – це інструмент розправи Януковича з його політичними опонентами”.

“Якщо вже бути коректним і говорити про якийсь конфлікт інтересів, то Богословська до 2004 року отримувала мільйони від НАК “Нафтогазу” за підписом Юрія Бойка за незрозумілі юридичні послуги. У 2005 році прем’єр-міністр Тимошенко скасувала десятки таких кримінальних корупційних договорів і, на жаль, наслідки цього ми сьогодні спостерігаємо”, – цитує Сергія Пашинського прес-служба БЮТ.

На думку народного депутата, якби ТСК дійсно цікавив стан справ у нафтогазовій галузі, то вона б мала “звернути увагу на те, що уже два тижні облгази, які належать Фірташу, заключають угоди по 800 доларів з бюджетними підприємствами; завищуються ціни на будівельно-монтажні роботи, а корупція у всіх сферах життя зашкалює”.

“Це нікому не цікаво, натомість з архівів піднімаються якісь анекдотичні випадки 16-річної давнини виключно для того, щоб прикрити свої злочини та ще раз спробувати створити в очах громадськості негативний образ Юлії Тимошенко”, – резюмував Сергій Пашинський.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.