Новини політики. 23 березня. Чинна влада підставляє українську міліцію, віддаючи їй накази розганяти мирні зібрання громадян.

Наша влада на відміну від вашої не переслідувала опозицію - бютівець

Як наслідок, Україна скотилась за рівнем демократії до Замбії, зайнявши 127 місце в світі.

Про це заявив народний депутат від фракції “БЮТ-Батьківщина” Віктор Уколов, коментуючи вчорашню сутичку між представниками молодіжних організацій “Батьківщини”, НРУ, “Свободи”, “Фронту змін” та міліцією під час акції “Готуй намет навесні”.

“Міліцію підставили. Це справді провокація, але не з боку молоді, а з боку тих, хто не оскаржив заявку молодіжних організацій. Міліція виконувала ідіотський наказ”, – відзначив Уколов.

Він нагадав, що коли регіонали, будучи в опозиції, проводили свої політичні акції, то витоптували зелені насадження, порушували правила благоустрою міста Києва, але їх ніхто не чіпав.

“Наша влада на відміну від вашої не переслідувала опозицію. Ми є демократами і ними залишимось й надалі”, – запевнив бютівець.

За його словами, в Україні поширена практика, коли суди приймають рішення, якими нівелюють право громадян на мирні збори.

“Не можуть бути рішення судів вище, ніж Конституція, не можуть вони обмежувати наші права на масові зібрання… Україна скотилась за рівнем демократії до рівня Замбії, зайнявши 127 місце в світі. Це просто жахливо. Це ж імідж нашої країни. Не тільки опозиції, а і владі має боліти це”, – заявив Уколов.

“Не страшно, коли громадяни зібрались і протестують. Не страшно, коли висловлюються політичні речі. Страшно, коли порушується громадський порядок”, – резюмував бютівець.

За матеріалами gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.