Новини світу. 12 березня. Губернатор Санкт-Петербурга Георгій Полтавченко підписав розпорядження про заборону на фотозйомку в міському метро.

В метро заборонили зйомку

Ця заборона була знята кілька років тому, і з чим пов’язане її повернення, невідомо.

Відповідно до поправок, внесених до закону “Про адміністративні правопорушення в Санкт-Петербурзі”, фото-та відеозйомка в метро буде каратися штрафом від 500 до 3000 рублів для громадян, від 10 до 20 000 для посадових осіб та від 10 до 30 000 для юридичних осіб.

Заборона на фотозйомку в метро була знята в 2009 році Валентиною Матвієнко. Дозвіл поширювався тільки на любительську фотозйомку без спалаху (за аналогією з Москвою, де в метро дозволена така зйомка). При цьому для зйомки зі спалахом, а також для відео-і кінозйомки необхідно був письмовий дозвіл адміністрації метрополітену.

У прес-службі метрополітену заявили, що не виступали ініціаторами повернення заборони. За словами представника метрополітену, за той час, поки діяв дозвіл на зйомку, ніяких серйозних інцидентів, пов’язаних з роботою фотографів, не відбулося.

Представник метрополітену також розповів, що поки заборона на фотозйомку в метро не діє, тому що розпорядження губернатора ще не вступило в сілу.

Джерело Лента.ру 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.