Новини світу. 15 березня. Пакистанський регулятор Pakistan Telecommunication Authority (PTA) найняв 15-річного підлітка для створення списку порнографічних сайтів, заборонених до перегляду на території країни.

Хлопець відшуковує порносайти

За півроку кропіткої роботи Газі Мухаммад Абдулла зміг створити базу, що складається з 789 тис. адрес сайтів з «дорослим» контентом.

В PTA своє рішення залучити до незвичайної роботи підлітка пояснили відсутністю спеціалізованого програмного та апаратного забезпечення. Наголошується, що для блокування місцевим фахівцям потрібно вручну вказувати заборонені адреси, підбором яких і займався Газі Мухаммад Абдулла.

«Я спонукаюся своїми релігійними та національними переконаннями. Якщо старші не зроблять цю роботу для мого покоління, я сам зроблю і для нього, і для наступних поколінь», – пояснив хлопець свою захопленість роботою.

Він не розкривав технологію та алгоритми, які використовуються ним для пошуку порноконтенту.

«Це може допомогти веб-розробникам уникнути бана», – вважає Газі Мухаммад Абдулла.

Як повідомляє The Daily Telegraph, в даний час Пакистан оголосив тендер на створення автоматизованої системи фільтрації інтернет-контента, яка закриє доступ більш ніж до 50 млн заборонених сайтів. Нагадаємо також, що в кінці 2011 року в країні була введена цензура на використання певних слів в SMS. Серед них виявилися «секс», «тампон», «нагота», «Ісус Христос», «п’яниця» і більше тисячі інших.

Джерело  onliner.by 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.