Новини технологій. 22 березня. Компанія Rovio почала продажі нового епізоду аркади Angry Birds для смартфонів і планшетів.

Angry Birds Space

Дія на 60 нових рівнях гри відбувається в умовах невагомості, на різних планетах, у віддалених галактиках, чорних дірах і зірках. Фізика в новій версії гри серйозно змінилася – на траєкторію польоту птахів, наприклад, впливатимуть гравітаційні поля.

Додаток працює на двох популярних мобільних платформах – IOS і Android. Власникам смартфонів iPhone і медіаплеєрів іPod Touch нові “Сердиті птахи” обійдуться в 0,99 долара. Для володарів Android-пристроїв в магазині Google Play магазин гра безкоштовна. Бажаючим постріляти в зелених свиней на іPad доведеться заплатити 2,99 долара. В інтернет-магазині для комп’ютерів Mac гра продається за 3,99 долара.

Angry Birds є однією з найпопулярніших ігор для смартфонів. Реліз “Сердитих птахів” для платформи IOS відбувся в грудні 2009 року, а в жовтні 2010 – для Android. Різні епізоди гри з моменту її виходу були завантажені більше 700 млн раз.

Angry Birds також вийшли на Palm, Nokia, Symbian, Windows Phone 7, PlayStation 3 і PSP, Mac OS X і Maemo, а 14 лютого цього року аркада була портована в соціальну мережу Facebook. Мета гри – запускаючи птахів з рогатки, знищити всіх зелених свиней на рівні і зібрати максимально можливу кількість очок.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.