Новини світу. 31 березня. Дві найбільші глобальні платіжні системи – “Віза” та “Мастеркард”, а також четверта за розмірами система – “Діскавері”, повідомили в п’ятницю про масштабну крадіжку персональних даних власників кредитних і дебетових банківських карт.

Безпека власних систем компаній не була порушена

У заяві трьох американських компаній стверджується, що безпека їх власних систем не була порушена, проте для користувача інформація була викрадена через сторонню посередницьку компанію, що займається обробкою даних.

Поки невідомо, збереження коштів якого числа банківських користувачів знаходиться під загрозою. “Віза” та “Мастеркард” заявили, що попередили банки про злом.

“Діскавері”, в свою чергу, почала проводити моніторинг банківських рахунків на предмет підозрілих операцій та в разі необхідності готова до перевипуск карт.

Крім того, “Мастеркард” повідомила про подію в американські правоохоронні органи і найняла незалежну компанію, що спеціалізується на забезпеченні мережевої безпеки даних, для проведення розслідування.

Вперше інформація про цю масштабну крадіжку персональної фінансової інформації з’явилася в повідомленні спеціалізованого інтернет-блогу KrebsonSecurity, в якому стверджувалося, що “Віза” та “Мастеркард” в терміновому порядку попереджають американські банки про можливу крадіжку даних банківських карт більше 10 млн осіб.

За даними блогу, злом систем безпеки стався в період з 21 січня по 25 лютого цього року.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.