Новини культури. 7 березня. Громадське телебачення Вірменії в середу офіційно повідомило Європейський мовний союз (EBU) про свою відмову від участі в пісенному конкурсі Євробачення-2012 в Баку.

Вірменія відмовилася від конкурсу

«Ми дійсно розчаровані рішенням ОТА відмовитися від участі в Євробаченні в цьому році», – сказав виконавчий продюсер конкурсу Джон Ола Санд.

За його словами, незважаючи на зусилля EBU та місцевого мовника щодо забезпечення нормальної участі вірменської делегації в конкурсі в цьому році, «незалежні від нас обставини привели до прийняття цього невдалого рішення».

В результаті відмови Вірменії в конкурсі візьмуть участь 42 країни. У кожному півфіналі буде представлено 18 країн.

23 лютого в ЗМІ була поширена заява вірменських виконавців, які вважають неприпустимим участь Вірменії в пісенному конкурсі “Євробачення-2012” в Баку в зв’язку з антиармянскою політикою, що проводиться цією країною.

Під заявою підписалися 22 популярних виконавця, в тому числі колишні учасники Євробачення Айко, Еммі і Єва Рівас, а також Нуне Есаян, Артур Григорян, Надія Саркісян, Еріка, Ліліт Ованнісян, Алла Левонян, Размік Амян, Аїда Саркісян, Софі Мхеян.

“Євробачення – 2012” пройде в Баку 22-26 травня цього року. Азербайджан отримав право на проведення конкурсу після перемоги азербайджанського дуету Ельдара Гасимова і Нігяр Джамал (сценічний псевдонім Ell & Nikki) з поп-баладою Running Scared на конкурсі “Євробачення-2011” в німецькому Дюссельдорфі.

Фінал конкурсу відбудеться 26 травня.

Джерело newsarmenia.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.