Новини технологій. 20 березня. Microsoft, за інформацією “обізнаних джерел мережі”, в квітні проведе спеціальний захід для партнерів, на якому розповість про графік випуску та стратегії маркетингу Windows 8.

Windows 8
Windows 8 з інтерфейсом Metrо очікується в жовтні 2012 р

Нагадаємо, що наприкінці лютого почалося поширення відкритої тестової (Consumer Preview) версії нової операційної системи. Поки доступна х86-редакція Windows 8; випуск попередньої модифікації платформи для ARM-чіпів відбудеться пізніше.

Повідомляється, що завершити роботи над Windows 8 редмондська корпорація розраховує влітку. Фінальний реліз ОС очікується восени: орієнтовно в жовтні на ринку з’являться персональні комп’ютери і планшети на новій платформі.

За попередніми даними, спочатку покупцям запропонують “більше 40 моделей” пристроїв п/з Windows 8 на х86-сумісних процесорах і “менше п’яти моделей” на ARM-чіпах. Така різниця нібито пояснюється жорсткими вимогами Microsoft до якості ARM-комп’ютерів.

Нагадаємо, що Windows 8 отримає кардинально інший, призначений для користувача інтерфейс в стилі Metro, оптимізований для сенсорних дисплеїв. У числі нововведень платформи можна виділити вдосконалений центр оновлень, що забезпечує мінімальне число перезавантажень після отримання апдейтів, більш надійний і зручний інсталятор Windows, вбудований доступ до веб-магазину додатків і поліпшені засоби пошуку.

За матеріалами compulenta

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.