Новини здоров’я. 9 березня. Відеоігри змінюють мозок людини, і, незважаючи на загальне переконання в тому, що вони шкідливі, не завжди в гірший бік.

Все частіше дослідники схиляються до того, що пристрасть до відеоігор покращує творчі здібності, вміння приймати рішення і сприйняття.
Крім цього, у хірургів, що грають в ігри, поліпшується координація між руками й очима, а у звичайних людей – здатність водити автомобіль у темряві. Відеоігри в стилі «екшн» прискорюють процес прийняття рішень на 25% без втрати точності.
Найзавзятіші ігромани здатні приймати рішення шість разів на секунду – у чотири рази швидше, ніж більшість з нас. Більше того, вони можуть утримувати в полі зору шість речей одночасно, в порівнянні з чотирма у звичайних людей. Жінки, які складають 42% всіх геймерів, краще справляються із завданнями на просторове мислення, що зазвичай більш характерно для чоловіків.
Найкориснішими для роботи мозку є найбільш жорстокі ігри, що змушують переживати батьків юних ігроманів.
Варто зазначити, що відеоігри з насильством вже через тиждень починають придушувати роботу регіонів мозку, пов’язаних з емоційним контролем. Також, дуже часто ігроманія пов’язана з надмірною вагою, інтроверсією і депресіями.
За матеріалами zdravoe