Новини України. 7 березня. Як повідомили в управлінні транспорту та зв’язку, від завтра, 8 березня, на одному з радіальних маршрутів Львова буде запроваджено єдиний стандарт одягу для водіїв.

Водії дотримуватимуться дрескоду

Відтак, на радіальному маршруті №3а усі водії працюватимуть у блакитних сорочках та темних краватках.

«Єдиний стандарт одягу водіїв у Європі – це нормальна практика. Водії, як і будь-які інші працівники, повинні дотримуватись корпоративної етики. Вже тривалий час багато говорилося про необхідність змін, про покращення якості та культури перевезень. Саме тому таку практику ми запроваджуємо вже цього тижня на радіальному маршруті №3а. Згодом на такий стандарт роботи буде переведено і інші маршрути», – зазначив заступник начальника управління транспорту та зв’язку Андрій Білоус.

Як повідомили в управлінні транспорту, також на цьому маршруті планують облаштувати зупинки громадського транспорту спеціальними табличками, де будуть чітко розписані графіки руху.

«Наразі визначаємо зупинки, де будуть облаштовані такі таблички. Ведуться перемовини з фірмою, яка друкуватиме таку інформацію», – уточнив Андрій Білоус.

Нагадаємо, зараз на радіальному маршруті №3а курсує щодня 14 низькопідлогових автобусів, що вдвічі більше, ніж було передбачено договором. Відтак, на маршруті досягнуто інтервалу руху у 5 хв.

Як повідомив директор АТП №1 Андрій Тимчина, вже сьогодні деякі водії радіальних маршрутів працюють у сорочках та краватках.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.