Новини світу. 28 березня. Росіяни сьогодні дізналися ім’я кота президента Медведєва, який нібито втік з хати.

Дорофея увійшла в тренди Twitter

Ім’я кота президента РФ Дмитра Медведєва навіть потрапило в світові тренди сервісу мікроблогів Twitter в середу. В світових трендах Twitter з’явилося слово “Дорофея”, написане кирилицею. Користувачі сервісу активно обговорюють долю кота Дмитра Медведєва.

Звістка про те, що від президента втік його улюблений кіт Дорофей, з’явилася напередодні у виданні “Собеседник”. Газета повідомляє, що пошуками домашньої тварини вже займається Одінцовська поліція. А в районі Рублево-Успенського шосе на стовпах розклеєні оголошення з інформацією про зниклого кота. При цьому видання не повідомляє про джерело інформації.

У поліції Одінцовського району спростували це повідомлення.

“Заяви про зникнення кота у нас немає, ми ніяких тварин не шукаємо, це все “качка”, ніяких котів у резиденції не пропадало”, – сказав московської поліції виданню РИА Новости.

Відзначимо, що у світові тренди сервісу Twitter потрапляють слова, які згадувалися мінімум в 10-20 тисячах повідомлень на годину.

Світова аудиторія сервісу мікроблогів Twitter налічує більше 200 мільйонів користувачів. Водночас кирилична аудиторія ресурсу становить  більше 2 мільйонів користувачів.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.