Новини України. 2 березня. Фізичним особам, які здійснюють медичну і ветеринарну практику, надана можливість використовувати в роботі наркотичні засоби і психотропні речовини, зокрема, кетамін, необхідні для лікування.

Тваринам дозволили знеболювальне

Відповідну постанову “Про зупинення дії деяких положень постанови Кабінету міністрів України від 5 січня 2011 р. № 4” уряд прийняв 29 лютого, передає ЛігаБізнесІнформ.

Як відомо, зараз питання застосування наркотичних засобів у медичній і ветеринарній практиці фізичними особами не врегульовано на законодавчому рівні. Відповідний законопроект, який повинен врегулювати ці питання, очікує на розгляд Верховної Ради.

Дією урядових постанов від 5 жовтня 2011 року № 1050 і від 5 січня 2011 р. № 4 дію заборони на використання наркотичних медзасобів лікарями, було припинено до 1 березня.

Прийнята урядом 29 лютого постанова дасть можливість суб’єктам господарювання, зокрема фізичним особам, які здійснюють медичну і ветеринарну практику, використовувати в роботі наркотичні та психотропні речовини, зокрема кетамін, необхідні для проведення лікування, без отримання ліцензії на здійснення діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, з 1 березня 2012 року до дня вступу в силу відповідного закону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.