Новини світу. 16 березня. Захисники прав тварин безкоштовно забезпечать адміністративні будівлі в столиці Нью-Джерсі Трентоні туалетним папером.

Вегетаріанці забезпечать місто туалетним папером

Запаси туалетного паперу в міських установах повинні були закінчитися до кінця тижня, оскільки міська рада не стверджував витрати на неї через суперечки з мером з приводу бюджету. Загроза залишитися без туалетного паперу нависла над міськими поліцейськими, пожежниками і чиновниками, які працюють в будівлі мерії.

Допомогти міській владі вирішила організація “Люди за етичне поводження з тваринами” (PETA). Вона буде постачати папір протягом шести місяців. Як повідомляє Fox News, умовою допомоги стало те, що на рулонах буде розміщений текст такого змісту: “бойні настільки брудні, що більше половини всього м’яса заражено фекальними бактеріями. Зітріть жорстокість з нашого раціону. Ставайте веганами. PETA”.

Крім того, для вирішення проблеми міська рада виділила 16 000 доларів.

Конфлікт мера і міської ради з приводу бюджету розпочався у вересні 2011 року. Рада не стверджувала план закупівель для міської влади ряду товарів, у тому числі туалетного паперу, на які планувалося витратити 46 000 доларів. Депутатам здавалася надто високою ціна на паперові склянки для гарячих напоїв, які в цілому коштували приблизно чотири тисячі доларів. Один з членів міської ради посилався на повідомлення про те, що співробітники несли ці склянки додому.

Джерело Лента.ру 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.