Новини науки. 15 березня. Дві третини жінок тримають в шафах безліч одягу, в який вони вже не в змозі влізти. Його не викидають для того, щоб залишався стимул схуднути.

Жінкам завжди "немає що вдягнути"

Над улюбленою жіночої фразою «мені нічого одягнути» чоловік постійно жартують. Адже вимовляється вона найчастіше господинями битком набитих гардеробів, куди вже просто неможливо впихнути якусь обновку. Але насправді в цій фразі є глибокий сенс. Як повідомив Medikforum.ru, дослідження, проведене у Великобританії, показало: 8 з кожних 10 жінок продовжує зберігати величезну кількість одягу, яку вони вже не можуть носити.

Дві третини зізналися, що тримають цей одяг на всякий випадок. Вони не втрачають надії коли-небудь в майбутньому схуднути настільки, щоб знову втиснутися в старі джинси або плаття. До речі, саме джинси є найпопулярнішим збереженим старим одягом, в опитуванні про них заявили 36% жінок. На другому місці топи (28%), а на третьому спідниці (23%).

Втім, бажання коли-небудь знову влізти в старий одяг не є єдиною причиною його зберігання. 25% опитаних заявили, що не позбавляються від старих речей, бо колись заплатили за них занадто дорого. А 20% жінок взагалі навмисно купують одяг на один-два розміри менше, щоб змусити себе худнути.

Нарешті, для 10% старий одяг – приємне нагадування про минуле і якихось дивних події, які вже ніколи не повторюватися. Дослідження було проведено на замовлення благодійної асоціації Give Up Clothes for Good, яка закликає здавати старий одяг на користь бідних і нужденних людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.