Новини здоров’я. 29 березня. Чебрець може бути більш ефективним засобом боротьби з вуграми, ніж креми, вважають дерматологи.

Чебрець бореться з проблемою краще, ніж відомі в медицині засоби

Ця рослина – більш вдала альтернатива наявним антибактеріальним препаратам від вугрового висипу для людей з чутливою шкірою.

Учені з Великобританії досліджували вплив відомих природних протимікробних засобів чебрецю, мірри і календули на бактерії, що викликають вугровий висип. Вони прийшли до висновку, що вже через п’ять хвилин після впливу на шкіру речовини з цих рослин починають вбивати бактерії. Найефективнішим засобом від вугрів виявився екстракт чебрецю.

Чебрець бореться з проблемою краще, ніж відомі в медицині засоби, такі як перекис бензоїлу – активного інгредієнта більшості кремів проти вугрів.

«Нам слід провести додаткові дослідження з участю людей, що страждають від вугрових висипів, а також з’ясувати, як чебрець впливає на бактерії на молекулярному рівні», – зазначили вчені на конференції дерматологів в Дубліні.

Дослідники сподіваються, що чебрець зможе замінити креми від вугрів, які можуть викликати побічні ефекти у пацієнтів з особливо чутливою шкірою.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.