Новини світу. 2 березня. В Єгипті завершилося дострокове голосування з виборів президента Росії, що проходило в Каїрі, Олександрії, Хургаді і Шарм-еш-Шейху. А в самій Росії почався “день тиші”.

Росіяни в Єгипті вже обрали президента

“Вибори пройшли в штатному режимі, без будь-яких конфліктів і ексцесів”, – повідомив голова виборчої комісії, радник посольства РФ в Єгипті Артем Поляков.

У голосуванні в Каїрі взяли участь близько 350 осіб. У курортних містах явка виявилася вище: в Хургаді на виборчу дільницю прийшли близько 600 осіб, в Шарм-еш-Шейху – 300 росіян.

“В Хургаді деякі виборці стояли в черзі до урни для голосування близько години, але ніякого обурення або невдоволення не було”, – повідомив Артем Поляков.

Всього в Єгипті на консульському обліку перебуває 3,8 тисячі росіян.

Повідомляється також, що про готовності організувати голосування на президентських виборах Росії заявив посол Росії в Італії Олексій Мєшков.

В Росії вже почався “день тиші”, коли заборонена будь-яка агітація та політична реклама.

Нагадаємо, президентські вибори в Росії відбудуться 4 березня.

Росіяни обиратимуть між лідером КПРФ Геннадієм Зюгановим, нинішнім прем’єр-міністром Володимиром Путіним, главою ЛДПР Володимиром Жириновським, кандидатом від “Справедливої ​​Росії” Сергієм Міроновим і самовисуванцем Михайлом Прохоровим.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.