Новини світу. 26 березня. В Японії залишився в дії тільки один з 54 ядерних реакторів.

TEPCO зупиняє реактори в Японії

Найбільша в країні енергетична компанія “Tokyo electric power company” (TEPCO) зупинила на обов’язкову технічну перевірку шостий енергоблок АЕС “Касівадзакі-Каріва”.

Ця найбільша в світі атомна станція забезпечує електроенергією центральну частину Японії, в тому числі Токіо. Після її відключення частка АЕС в енергопостачанні зони японської столиці із загальним населенням близько 35 млн осіб повністю зійшла нанівець.

В даний час в Японії залишається тільки один працюючий атомний реактор – третій енергоблок АЕС “Томарі” на острові Хоккайдо, який також зупинять для планової перевірки до початку травня. Таким чином, протягом місяця в Японії не залишиться жодної чинної АЕС.

У загальній складності в Японії є 54 комерційних атомних реактори. Після аварії на АЕС “Фукусіма-1” у березні минулого року більшість станцій країни були зупинені для перевірок і до цих пір не відновили свою роботу. Для перезапуску реакторів необхідний дозвіл місцевих органів влади, які вимагають від операторів станцій гарантій безпеки АЕС. Відключення атомних станцій помітно збільшило навантаження на національну енергосистему і збільшило потреби Токіо в паливі для теплових електростанцій.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.