Новини України. 30 березня. Тварин лікуватимуть за допомогою мобільних клінік.

пси, собаки
Спецтехніка буде базуватися в містах проведення футбольного Євро-2012

Сьогодні міністр екології та природних ресурсів України Микола Злочевський ознайомився зі спецтехнікою, яка прибула в Україну з Австрії для реалізації меморандуму між Мінприроди та міжнародною благодійною організацією “Чотири лапи”, повідомили в прес-службі Міністерства екології та природних ресурсів.

Біля будівлі Мінприроди для ознайомлення були представлені 11 автомобілів, призначених для надання допомоги тваринам. Це три мобільні клініки для вакцинації і стерилізації собак, одна мобільна амбулаторія для медичної допомоги та перевезення ведмедів, а також сім автомобілів для транспортування тварин.

Спецтехніка буде базуватися в містах проведення футбольного Євро-2012, але фактично буде використовуватися на всій території Україні. Зокрема, одна мобільна клініка для бездомних собак від будівлі Мінприроди відразу вирушає в Запоріжжя.

Мобільна амбулаторія для медичної допомоги та перевезення ведмедів буде базуватися на території національного природного парку “Синевир” (Закарпатська область), в Центрі реабілітації ведмедів. Від будівлі Мінприроди мобільна амбулаторія вирушить до Хмельницької області, щоб перевезти хворого ведмедя з приватного цирку в Центр реабілітації.

За матеріалами kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.