Новини технологій. 21 березня. Глобальні тенденції змусять операторів «економити» дані.

Інтернет починає помирати
Глобальні тенденції змусять операторів «економити» дані

У 2012 році українські оператори мобільного зв’язку та широкосмугового доступу в Інтернет, як і західні колеги, зіткнуться з необхідністю вводити обмеження на обсяги передачі даних абонентами. Про це свідчить звіт компанії Deloitte.

Дослідники відзначають, що попит на передачу даних вже привів до того, що багато операторів мобільного зв’язку переглянули свої безлімітні тарифи з метою обмеження обсягу трафіку.

У 2012 році схожа тенденція може спостерігатися і в сфері широкосмугового Інтернету. У цьому році 100 млн. користувачів Інтернету доведеться стежити за своєю інтернет-статистикою у зв’язку з введенням прямих щомісячних обмежень швидкості передачі даних для зниження завантаженості мереж.

Крім того, вважають в Deloitte, завантаженість мереж спонукає більшу кількість людей звернутися до технології бездротового зв’язку ближнього радіусу дії для передачі даних. Раніше такі технології були поширені у вигляді інфрачервоного порту і Bluetooth, а тепер, швидше за все, відродяться як спосіб зв’язку «в обхід» Інтернету.

У 2012 році приблизно один відсоток всіх даних буде передаватися не через Інтернет, а за прямими сполукам, які встановлюються безпосередньо між пристроями, що в два рази перевищить показник 2011 року. Технології зв’язку «в обхід» Інтернету продовжать розвиток на ринку в якості третього варіанту для передачі інформації, разом з широкосмуговим доступом і мобільним зв’язком.

Джерело Комментарии

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.