Новини України. 22 березня. Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оприлюднило проект Закону України “Про обмеження щодо виробництва, використання, ввезення та розповсюдження в Україні окремих видів упаковки”.

Під заборону потраплять поліетиленові пакети тривалого розкладання

Цей Закон визначає правові засади щодо обмеження виробництва, використання, ввезення та розповсюдження на території України окремих видів упаковки з метою забезпечення безперебійного функціонування інженерних мереж житлово-комунального господарства, поліпшення стану благоустрою та охорони довкілля.

Документом пропонується заборонити виробництво, використання, ввезення (більше 50 одиниць однією людиною) та оплатного або безоплатного розповсюдження на території (крім транзиту вантажів) окремих категорій поліетиленових пакетів.

У разі схвалення парламентом запропонованого законопроекту під заборону потраплять поліетиленові пакети тривалого розкладання, об’єм яких не перевищує 20 літрів, з товщиною матеріалу менше 0,025 міліметра, і пакети, які розкладаються, з об’ємом менше 10 літрів, з товщиною матеріалу менше 0,015 міліметра.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.