Новини світу. 18 березня. У Томську буде встановлено пам’ятник інспектору дорожньо-патрульної служби (ДПС) Миколі Путинцеву, який за 40 років служби став “легендою міста”.

Микола Путінцев - герой Томська

Про це повідомляє прес-служба управління Міністерства внутрішніх справ (МВС) РФ по Томській області.

“Основним місцем чергування Путінцева, який прослужив в ДАІ майже 40 років, було перехрестя проспекту Леніна та провулку Нахановіча. Томичі в подяку за його ставлення до служби стали називати інспектора “Дядя Коля”. Прапорщик Путінцев став символом Томська“, – підкреслили в прес-службі.

Встановити пам’ятник цьому постовому запропонувало керівництво регіонального управління МВС та члени громадської ради. В ході засідання питання про фінансування будівництва пам’ятника було вирішено. Гроші виділять спонсори з числі членів громадської ради.

Путінцев відомий тим, що не просто провів 23 роки на одному перехресті, в будь-яку погоду регулюючи рух на важливому перехресті. Про його роботу є чимало історій. Наприклад, відомо, що він брав на пост лампочки з дому, побоюючись, що перегорить світлофор. Одного разу він врятував дівчинку, кинувшись під колеса тролейбуса.

Про Путінцева в Томську знято кілька документальних фільмів, в 2000 році він отримав премію “Суспільне визнання”.

Відкриття монумента відбудеться в серпні 2012р.

Путінцев помер в липні минулого року на 82-му році життя.

За матеріалами РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.