Новини світу. 25 березня. Сьогодні вранці в Південній Осетії стартували повторні президентські вибори.

В Південній Осетії сьогодні обирають президента

Попередня кампанія з виборів глави держави, що відбулася восени 2011р., завершилася тривалим протистоянням між екс-міністром освіти республіки Аллою Джіоєвою, що оголосила про свою перемогу і самовільно побажала провести інавгурацію, і офіційним Цхінвалі.

На посаду глави держави претендують чотири кандидати – екс-голова південноосетинського Комітету державної безпеки Леонід Тібілов, уповноважений з прав людини при президенті республіки Давид Санакоєв, надзвичайний і повноважний посол Південної Осетії в РФ Дмитро Медоєв і лідер південноосетинської Комуністичної партії Станіслав Кочієв. Виборчі дільниці відкрилися о 8:00 за московським часом.

На виборах зареєстровано понад 40 зарубіжних спостерігачів, які представляють різні країни та міжнародні організації. Вибори вважатимуться такими, що відбулися, якщо в голосуванні візьмуть участь більше 50% виборців, внесених до списків для голосування.

Очікується, що попередні підсумки виборів оприлюднять вже завтра.

Алла Джиоєва напередодні була виписана з Республіканської соматичної лікарні Цхінвалі. Опозиціонер заявила, що готова працювати в майбутньому уряді республіки в тому випадку, якщо політична позиція нового президента буде збігатися з її політичним кредо. Одночасно з цим жінка підкреслила, що не підтримує жодного з кандидатів у президенти, але закликала своїх прихильників реалізувати своє конституційне право і взяти участь в голосуванні.

За матеріалами РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.