Новини світу. 4 березня. Члени руху “Демократичний вибір” виклали в інтернет 20-хвилинний відеозапис, на якому, за їхніми словами, відображений процес збору учасників “каруселі” та їх переїзду на виборчу дільницю.

Учасникам "каруселі" обіцяли по тисячі рублів

Активіст руху знайшов на сайті massovki.ru оголошення про набір людей для роботи за тисячу рублів на виборах і повідомив організатору вигадані ім’я, прізвище і паспортні дані. Після цього йому передзвонили і запропонували приїхати на станцію московського метро “Водний стадіон”.

У метро зібралися більше десяти чоловік, після чого на автобусі їх відвезли на виборчу дільницю. Учасники групи виявилися в списку для додаткового голосування від якоїсь організації. Пояснити, чому працівником організації став активіст руху, “Демвибору” не змогли.

Потім активісти підійшли до автобуса, на якому привезли людей на виборчу дільницю. Жінка, що представилася Тетяною, пояснила їм, що на автобусі привезли працівників “мехзавода”, а подальші питання запропонувала адресувати винайманий транспорт компанії “Крост”.

Раніше глава Мосгорізбіркома Валентин Горбунов пояснив, що повідомлення про “каруселі”, що з’явилися в інтернеті, викликані тим, що підприємства з безперервним циклом роботи привозять своїх співробітників на виборчі дільниці на автобусах під час технологічної перерви.

ВІДЕО

Джерело Лента.ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.