Новини України. 6 березня. У понеділок, 5 березня, в Донецьку було жорстоко побито члена партії “Фронт Змін” Дмитра Верзілова.

Дмитра Верзілова побили в Донецьку

Про це повідомляє прес-служба партії.

Лідер партії Арсеній Яценюк звернувся до генерального прокурора.

У депутатському зверненні зазначається, що на адресу громадської організації “Союз порятунку Донбасу”, очолюваної Дмитром Верзіловим, ще у лютому почали надходити погрози з боку працівників прокуратури Донецької області.

Зокрема, напередодні мітингу з вимогою відставки мера Донецька, запланованого організацією на 28 лютого, 30 активістів “Союзу порятунку Донбасу” було викликано на допит до прокуратури. Їх переконували відмовитися від участі в акції протесту, погрожуючи порушенням проти них кримінальних справ.

“3 березня прокуратура Донецької області почала реалізовувати свої погрози, порушивши проти Дмитра Верзілова кримінальну справу за частиною другою статті 342 та частиною другої статті 345 Кримінального кодексу України”, – йдеться у зверненні.

Коли 5 березня член “Фронту Змін” повертався з повторного допиту в прокуратурі, на нього було скоєно напад. Дмитра Верзілова жорстоко побито, він отримав численні тілесні ушкодження.

Арсеній Яценюк вимагає від генпрокурора перевірити викладені у зверненні факти та негайно притягнути до відповідальності винних осіб.

NewsMarket