Новини світу. 30 березня. Влада невеликого міста в Австрії забарала надгробок батьків Адольфа Гітлера, тому що це місце останнім часом все частіше ставало об’єктом паломництва для неонацистів і їх прихильників.

Могили батьків Гітлера розібрали

За словами парафіяльного священика австрійського містечка Леондінг, який отримав листа від далекої родички Гітлера, масивний надгробок знесли, проте останки Алоїса і Клари Гітлерів так і залишилися в землі.

“Я стурбована, що могила моїх предків занадто часто стає предметом вираження симпатії. Враховуючи це, я вирішила відмовитися від права користування (ділянкою землі з могилою) “, – йдеться в листі літньої жінки, яка раніше доглядала за могилою, проте через похилий вік припинила це робити.

Це означає, що на місці поховання батьків фюрера тепер зможуть поховати інших людей.

Як наголошується в повідомленні, в листопаді минулого року на могилі батьків Гітлера з’явилася ваза з фашистською символікою, а в 2009 році в 120-й день народження диктатора на могилі його батьків з’явилася табличка з його ім’ям. Крім того, за словами священика, до місця поховання Алоїса і Клари Гітлерів іноді приїжджають цілі автобуси з прихильниками ультрарадикальних поглядів.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.