Новини світу. 16 березня. Турецькі та афганські військові підтвердили загибель 16 осіб під час аварії вертольота НАТО під Кабулом.

Афганістан США
Катастрофа сталася під час вимушеної посадки через технічну несправність

В п’ятницю вранці вертоліт з турецькими військовими на борту впав на будинок на околиці афганської столиці. В результаті загинули 12 турків, а також чотири місцевих жителя – дві жінки і дві дитини, які знаходилися на землі.

Відповідно до заяви Генштабу Туреччини, вертоліт Sikorsky перебував на озброєнні Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані (ISAF).

За попередніми даними, катастрофа сталася під час вимушеної посадки через технічну несправність. Версія про диверсію з боку повстанців вважається малоймовірною, оскільки останнім часом вони не проявляли активності в околицях Кабула.

Крім того, турецькі військові, на відміну європейського контингенту НАТО, не беруть участі в бойових діях. Місцеве населення ставиться до них не настільки вороже через давні політичні і релігійні зв’язки між Туреччиною і Афганістаном.

Понесені втрати стали найважчими для Туреччини за весь час операції в Афганістані. Всього в цій країні несуть службу понад 1800 турецьких військових, в основному вони займаються патрулюванням території навколо Кабула.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.