Новини України. 20 березня. Протоієрей УПЦ МП, настоятель Ужгородського кафедрального собору Димитрій Сидор, який звинувачувався в сепаратизмі, засуджений на три роки позбавлення волі з відстрочкою виконання вироку на 2 роки.

Суд прийняв рішення щодо ужгородського священника

В Ужгородському суді відбулося завершальне судове засідання у кримінальній справі № 499 за ч.1 ст. 110 КК України “посягання на територіальну цілісність і недоторканність України”, порушеної проти священика.

“Вироком суду, який оголосив суддя І. Стан, отець Д. Сидор засуджений до трьох років позбавлення волі з відстрочкою виконання вироку на 2 роки. Також за рішенням суду священнослужитель зобов’язаний сплатити штраф у сумі 1840 гривень”, – повідомили в суді.

Кримінальну справу проти протоієрея УПЦ МП Димитрія Сидора слідче управління УСБУ в Закарпатській області порушило 5 грудня 2008 року. Він як представник Сойму підкарпатських русинів звертався до Росії з проханням визнати їх незалежність від України.

Дмитро Дмитрович Сидор – православний священик, митрофорний протоієрей Української православної церкви Московського патріархату. Учасник руху за права русинів. Голова Сойму підкарпатських русинів з 2007 року.

За матеріалами v-variant

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.