Новини політики. 1 березня. Екс-глава Мінфіну вважає, що сьогодні уряд Миколи Азарова йде у напрямку до дефолту.

Суслов: ми таки рухаємося шляхом дефолту

Про це повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

«Збирати гроші з банків, продаючи їм облігації внутрішньої позики – 13,5% до 14%, ставки по цих облігаціях, надзвичайно складно бюджету обслуговувати такі позики, дешевше ніхто не купує. Тобто, рух по цьому шляху, подальше нарощування державного боргу – це, все одно, шлях до дефолту, і ми таки рухаємося цим шляхом”, – заявив екс-міністр фінансів Віктор Суслов.

У свою чергу народний депутат від Партії регіонів Олексій Плотніков заявив, що в країні немає економічної кризи.

“Давайте виходити з того, що, по-перше, у нас немає економічної кризи. Те, що у вас носить назву програма “Вихід з кризи” – це відпрацювання вашої програми, вашого каналу як опозиційного каналу. Жоден іноземний фахівець, ніхто не визначив Україну як кризову країну”, – заявив регіонал.

Comments

  1. В Украине одна перманентная крыза и она исходит от унаследованой системы власти. И всё это завязано на политической и экономической несвободе. Ибо с одной стороны, власть панически боится укрепления экономической независимости населения (нищими и зависящими от выплат легче управлять), а с другой стороны- дерёт деньги с мелких и средних предпринимателей, потому, что крупные не дают.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.