Новини України. 31 березня. У Європі відбудуться акції протесту проти вбивства безпритульних тварин в Україні.

Собакам ветеринари чіплятимуть на вухо спеціальний номер

В останній день березня на вулиці 16 європейських столиць вийдуть захисники тварин із вимогами розслідувати випадки жорстокого поводження із собаками та котами напередодні Євро-2012 в Україні.

Ініціатори акцій – німецькі та українські активісти. Тим часом ентузіасти розпочали боротьбу із негуманним поводженням із безпритульними собаками в нашій державі. Напередодні в Україну привезли 10 мобільних клінік для стерлізації та допомоги бродячим псам. Одне авто обладнане навіть для транспортування ведмедів. Усі вони подаровані Україні. Патрулюватимуть ці машини насамперед по містах проведення Євро-2012.

Разом із мобільними клініками приїхала команда австрійських та румунських ветеринарів. За той термін, що тут житимуть іноземні лікарі, вони навчатимуть вітчизняних експертів техніки поводження з безпритульними собаками, яку застосовують у Європі.

Як пояснив один із європейських ветеринарів, кожній простерлізованій і перевіреній у мобільній клініці українській собаці вони чіплятимуть на вухо спеціальний номер. Це потрібно, щоби всі бачили: тварина безпечна і чіпати її нема потреби. Ветеринари запевняють, що робитимуть усі процедури під анастезіею та закликають усіх українців приєднуватися до допомоги чотирилапим.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.