Новини політики. 5 березня. На посту президента Росії Володимир Путін продовжить тиснути на Україну з метою її приєднання до Євразійського співтовариство, але у влади достатньо важелів протидіяти будь-якому тиску.

Зубанов каже, що влада готова протистояти Путіну

Про це заявив заступник глави фракції Партії регіонів у Верховній Раді України Володимир Зубанов.

«Якщо в 2007 році Путін ставив завдання для Росії стати енергетичною наддержавою, то сьогодні на порядку політичні завдання. Наприклад, «збирання земель» у Євразійському співтоваристві, куди намагаються затягнути і Україну», – підкреслив регіонал.

За його словами, Путін намагатиметься поглибити політичну складову і домогтися зміни курсу України.

«Путін діятиме методом батога і пряника. З одного боку, Україні обіцятимуть економічне диво. З іншого боку, і далі тиснутимуть за допомогою Митного союзу – і по вагонах, і по цукру, і по трубах, і по сиру», – додав нардеп.

Політик вважає, що Путін буде намагатися переконати українських громадян піти на поводу Кремля і стати «під руку Росії і Путіна».

«Але українська влада має достатньо важелів протидії такій політиці. Ми витримаємо будь-який тиск і будемо діяти виключно виходячи з українських національних інтересів», – підсумував Зубанов.

Нагадаємо, вчора в Росії відбулися президентські вибори. За даними ЦВК РФ, за підсумками обробки більше 99% протоколів за Путіна проголосували 63,65% виборців.

Джерело daily.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.