Новини політики. 30 березня. У Брюсселі розпочалося парафування Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, переговори по якій велися протягом п’яти останніх років.

У Брюсселі розпочалося парафування Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

З української сторони документ парафують глава переговорної делегації, заступник міністра закордонних справ України Павло Клімкін (політичну частину) і заступник міністра економіки Валерій П’ятницький (Угода про глибоку та всеохоплюючу зону вільної торгівлі, яка є невід’ємною частиною документа), передає ЛIГАБiзнесIнформ.

З європейської сторони Угоду про асоціацію парафує глава переговорної делегації, виконавчий директор Європейської служби зовнішньої діяльності з питань Росії, Східного партнерства та Західних Балкан Мирослав Лайчак, а по частині про глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі – заступник генерального директора Генерального директорату з питань торгівлі Петро Балаш.

Очікується, що процес парафування триватиме близько трьох годин.

Нагадаємо, парафування – технічний етап підготовки Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Парафування документа буде означати, що сторони погодили текст і він готовий до підписання. Після офіційного підписання, дата якого поки залишається предметом переговорів, угода також повинна буде пройти етап ратифікації в парламентах усіх країн-членів Євросоюзу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.