Новини політики. 7 березня. Україна має намір і надалі дотримуватися позаблокового статусу.

Україна - НАТО
Україна пообіцяла Росії не вступати в НАТО

Про це заявив глава українського оборонного відомства Дмитро Саламатін за підсумками зустрічі в Москві зі своїм російським колегою Анатолієм Сердюковим.

«Ми, безумовно, будемо дотримуватися позаблокового статусу і, виходячи з нашого позаблокового статусу, будемо будувати відносини з державами світу», – сказав Саламатін і висловив сподівання, що це буде знаходити розуміння в світі.

У свою чергу, Сердюков зазначив, що залишаються актуальними питаннями взаємодії з НАТО.

Зокрема, за його словами, Міноборони РФ на початку травня проведе в Москві міжнародну конференцію з ПРО і запросить представників усіх зацікавлених держав.

«Я поінформував міністра оборони України про нашу позицію щодо появи в Європі компонентів американської системи протиракетної оборони. Ми маємо намір і далі працювати з усіма партнерами, роз’яснювати нашу позицію, плануємо залучати і незалежних експертів. З цією метою Міноборони Росії має намір провести в травні в Москві міжнародну конференцію з протиракетної оборони», – сказав Сердюков.

Як відзначили в Міноборони РФ, актуальність проведення такого форуму пов’язана з тим, що і наступальні ракетні озброєння, і кошти, призначені для їх перехоплення, зосереджуються по периметру російських кордонів і здатні зробити негативний вплив на національну безпеку РФ. Питання ПРО стають одним з визначальних чинників у розвитку відносин між провідними державами світу, додали в російському військовому відомстві.

Джерело Зеркало недели

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.