Новини економіки. 15 березня. В Європейському Союзі не беруться прогнозувати, коли може вступити в силу економічна складова Угоди про Асоціацію.

ЄС не можуть нічого прогнозувати щодо України

Про це сказала експерт із зовнішньої політики ЄС Брюссельського Центру європейської політики Аманда Пол, передає Цензор.НЕТ.

За її словами, частина угоди про Зону вільної торгівлі може вступити в силу тільки після підписання Угоди про Асоціацію.

«Частина договору, що стосується Зони вільної торгівлі, може бути ратифікована простим рішенням Європарламенту. Тому, чи стане можливим вступ в силу економічної частини угоди – залежить від України та її прихильності європейським цінностям і демократії. Все можливо, і це було б значним кроком вперед. Адже переговори про глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі з ЄС велися давно, виконана величезна робота. Зона повинна запрацювати, щоб позитивно вплинути на бізнес-клімат, законодавство і приплив інвестицій в країну», – сказала європейський експерт.

Вона сподівається, що, якщо не цього року, то наступного Угода буде підписана і хоча б економічна складова вступить в силу.

«Але, на жаль, Україна дуже непрогнозована країна. Тому робити якісь прогнози дуже складно », – зазначила Пол.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.